Producenci
Produkt dnia
Każdy produkt Contigo został zaprojektowany z myślą o Twoim stylu życia w podróży, ponieważ to także nasz styl życia. Długą drogą dojeżdżamy do pracy autobusem lub pociągiem (lub jednym i drugim), mamy aktywne gospodarstwa domowe i lubimy gorącą poranną kawę i lodowatą wodę po treningu. Rozumiemy. Śledzimy również twoje pytania, komentarze i sugestie, a następnie je stosujemy. Po godzinach projektowania, dyskusji, przygotowywania kawy, inżynierii, majsterkowania i testowania, dostarczamy nasze produkty dokładnie tam, gdzie chcemy. W Twoich rękach.

Gdy produkt trafi na półki, zadajemy sobie pytanie: „Jak możemy to ulepszyć?”, A następnie zaczynamy od nowa. Jak powiedział nam nasz kumpel Arystoteles: „Jesteś tym, co robisz wielokrotnie. Doskonałość nie jest więc aktem, ale nawykiem. ”Oto, co robimy na co dzień. Odkryj problem

Jesteśmy głęboko przekonani, że wszystkie nasze produkty muszą rozwiązać znaczący problem. Cały czas szukamy problemów - i potencjalnych problemów - z którymi spotykają się konsumenci na co dzień. Zaczyna się od wglądu, czy to z naszego panelu badawczego, odpowiedzi w mediach społecznościowych, czy komentarza od znajomego; trzymamy otwarte uszy i oczy. Niestrudzenie wysyłamy ankiety, prowadzimy grupy fokusowe i obserwujemy, jak korzystasz z produktu w domu, w biurze, a nawet w pociągu (przepraszam, jeśli to brzmi przerażająco). Dużo czasu poświęcamy na fazę badań, aby zapewnić naszym projektantom informacje potrzebne do rozwiązania problemu. Naszym pierwszym spostrzeżeniem było: „Chciałbym mieć kubek, który nie wyciekł ani nie rozlał się”.

„Jedną z rzeczy, które uwielbiam w mojej pracy, jest nasze zaangażowanie w znajdowanie rozwiązań problemów konsumentów. Poprzez ciągłe informacje zwrotne z różnych źródeł jesteśmy w stanie wpływać na decyzje projektowe. Nie jest błędem, że nasz kubek jest tak naturalny w dłoni, że powstał z badań ”.

Kelly
 

Contigo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl